Bestuur en commissies

Bestuur VCZ
Voorzitter: Jacquelien van ’t Zand voorzitter@vcz-zuidwolde.nl
Vice-voorzitter: Muriel Daal
Secretariaat: Margaret Makaske secretariaat@vcz-zuidwolde.nl
Penningmeester: Ruben Schutte penningmeester@vcz-zuidwolde.nl
Ledenadministratie: Femke van Goor ledenadministratie@vcz-zuidwolde.nl
Algemeen lid: Wendy Lemstra

Wedstrijdsecretariaat 
Roelco Huiskes roelcohuiskes@hotmail.com

Vertrouwenspersoon 
Muriel Daal muriel@wind.nu

Technische Commissie
Dick Hein (contactpersoon dames 2, heren 1 en recreatie heren)
Bennie Berendsen (contactpersoon dames 1 en recreatie dames 1 en 2)
Manouk van Bree/Simone Pekel: (contactpersoon MA1, XA1, MB1 en mini’s) tc@vcz-zuidwolde.nl 

Mini-coördinator 
Maud Blijleven en Mariska Huiskes maudblijleven@gmail.com 

Sponsorcommissie 
Ervin Baas, Jan Zandman en Richard Huberts sponsorcommissie@vcz-zuidwolde.nl

Jeugdcommissie
Sandra Berends sandra.berends@hotmail.com

Commissie Ledenwerving
Muriel Daal, Jetta Boer en Sandra Berends  toernooi@vcz-zuidwolde.nl

Kersttoernooi commissie 
Dick Hein, Marco Troost, Marcel Meilof, Bennie Berendsen, Harry Berendsen en Sandra Berends janniedickhein@gmail.com

Eindejaarstoernooi commissie
Gerbrich Lemstra

Actie commissie
Miriam Streutker en Dyanne Onvlee

Jubileum commissie 
Marit Ruinemans, Vera Nijzing, Marleen Hesssels en Gerbrich Lemstra

Beachcommissie
Marcel Oosting, Bennie Berendsen en Gerbrich Lemstra

Redactie website/Facebook/Instagram
Marit Ruinemans, Jacquelien van ’t Zand, Jetta Boer en Dienke Dorland info@vcz-zuidwolde.nl

Webmaster 
Geert Bosscher webmaster@vcz-zuidwolde.nl