Meisjes A2

niveau: 1e klasse D • trainingstijden: maandag 17.30 - 19.00 uur en donderdag 18.45 - 20.15 uur



Van links naar rechts: Sem van Dijk, Sterre Peters, Anna Kreeft, Cella de Roy van Zuydewijn, Marco Troost, Lynet Groot Beumer, Renske Mulder en Lysanne Welbroek
Amarins Wegman en Romy Huberts ontbreken op de foto

DatumThuisploeg UitploegResultaat
22 sep.Set Up/B MA 2 - Set Up (IJsselmuiden) MA 13-1
21 sep.VIOS/R MA 2 - Pol Kraanbedrijf Dac MA 23-1
21 sep.VVO MA 1 - V.V.E.'86 MA 10-4

#Team Wedstr.Punten
1V.V.E.'86 MA 115
2VIOS/R MA 214
3Set Up/B MA 214
4Set Up (IJsselmuiden) MA 111
5Pol Kraanbedrijf Dac MA 211
6Captains***Kangeroe MA 300
7Flash Nieuwleusen MA 200
8Smash MA 100
9Vonk/Coevorden MA 100
10VVO MA 110

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
29 sep.0:00Set Up (IJsselmuiden) MA 1 - Smash MA 1 IJSSELMUIDEN
29 sep.14:00Vonk/Coevorden MA 1 - Flash Nieuwleusen MA 2 COEVORDEN
29 sep.15:45V.V.E.'86 MA 1 - Captains***Kangeroe MA 3 ERICA
29 sep.17:00Pol Kraanbedrijf Dac MA 2 - Set Up/B MA 2 DEDEMSVAART
5 okt.19:00Captains***Kangeroe MA 3 - Smash MA 1 HARDENBERG
5 okt.19:00VVO MA 1 - Set Up (IJsselmuiden) MA 1 OOSTERHESSELEN
6 okt.9:30Flash Nieuwleusen MA 2 - V.V.E.'86 MA 1 NIEUWLEUSEN
6 okt.17:30Set Up/B MA 2 - VIOS/R MA 2 BALKBRUG
12 okt.19:00Smash MA 1 - Set Up (IJsselmuiden) MA 1 BEILEN
13 okt.15:45V.V.E.'86 MA 1 - Vonk/Coevorden MA 1 ERICA
13 okt.17:00Pol Kraanbedrijf Dac MA 2 - VVO MA 1 DEDEMSVAART
19 okt.19:00Smash MA 1 - Flash Nieuwleusen MA 2 BEILEN
20 okt.17:00Pol Kraanbedrijf Dac MA 2 - V.V.E.'86 MA 1 DEDEMSVAART
27 okt.14:00Vonk/Coevorden MA 1 - VVO MA 1 COEVORDEN
27 okt.14:45Set Up (IJsselmuiden) MA 1 - Captains***Kangeroe MA 3 IJSSELMUIDEN
2 nov.19:30VIOS/R MA 2 - Captains***Kangeroe MA 3 RUINEN
3 nov.14:45Set Up (IJsselmuiden) MA 1 - Vonk/Coevorden MA 1 IJSSELMUIDEN
3 nov.17:00Pol Kraanbedrijf Dac MA 2 - Flash Nieuwleusen MA 2 DEDEMSVAART
3 nov.17:30Set Up/B MA 2 - VVO MA 1 BALKBRUG
10 nov.9:30Flash Nieuwleusen MA 2 - VIOS/R MA 2 NIEUWLEUSEN

Sponsor

Verslagen van dit team