Dames 2

niveau: 3e klasse J • trainingstijden: maandag 20.00 - 21. 30 uur en donderdag 20.15 - 21.45 uur



Van links naar rechts: Vera Hulzebos, Lisanne Fledderus, Laura Fransen, Femke van Goor, Selma de Ruijter, Muriel Daal, Roel Nijzing (trainer), Anne Boer, Marit Ruinemans, Manouk van Bree, Sandra Berends, Simone Pekel, Vera Nijzing en Manon Fransen
Ontbreekt op de foto: Marcel Veldschoten (trainer)

DatumThuisploeg UitploegResultaat
22 sep.Thriantha DS 4 - Dalen DS 43-1
22 sep.Sleen DS 3 - Zwaluwen DS 34-0
21 sep.VVO DS 1 - V.C.Z. DS 34-0

#Team Wedstr.Punten
1Sleen DS 314
2VVO DS 114
3Thriantha DS 413
4Dalen DS 411
5IVO DS 100
6V.V.B.O. DS 100
7Vonk/Coevorden DS 500
8En Bloc DS 400
9V.C.Z. DS 310
10Zwaluwen DS 310

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
29 sep.17:00V.C.Z. DS 2 - Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 3 ZUIDWOLDE DR
6 okt.14:00Flash Nieuwleusen DS 4 - V.C.Z. DS 2 NIEUWLEUSEN
13 okt.17:00V.C.Z. DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 5 ZUIDWOLDE DR
20 okt.17:00V.C.Z. DS 2 - Set Up/B DS 2 ZUIDWOLDE DR
3 nov.16:45Set Up (IJsselmuiden) DS 2 - V.C.Z. DS 2 IJSSELMUIDEN
10 nov.17:00V.C.Z. DS 2 - De Bevers DS 5 ZUIDWOLDE DR
17 nov.13:00Pol Kraanbedrijf Dac DS 2 - V.C.Z. DS 2 DEDEMSVAART
24 nov.17:00V.C.Z. DS 2 - De Schutters DS 1 ZUIDWOLDE DR
1 dec.17:00V.C.Z. DS 2 - Volco DS 4 ZUIDWOLDE DR
8 dec.15:30Set Up/B DS 2 - V.C.Z. DS 2 BALKBRUG
15 dec.17:00V.C.Z. DS 2 - vv Ouvol DS 2 ZUIDWOLDE DR
12 jan.16:00Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 3 - V.C.Z. DS 2 ZWOLLE
19 jan.17:00V.C.Z. DS 2 - Flash Nieuwleusen DS 4 ZUIDWOLDE DR
26 jan.16:00Flash Nieuwleusen DS 5 - V.C.Z. DS 2 NIEUWLEUSEN
2 feb.18:00Volco DS 4 - V.C.Z. DS 2 OMMEN
9 feb.17:00V.C.Z. DS 2 - Set Up (IJsselmuiden) DS 2 ZUIDWOLDE DR
16 feb.16:30De Bevers DS 5 - V.C.Z. DS 2 LEMELERVELD
23 feb.17:00V.C.Z. DS 2 - Pol Kraanbedrijf Dac DS 2 ZUIDWOLDE DR
15 mrt.19:30De Schutters DS 1 - V.C.Z. DS 2 BERGENTHEIM
6 apr.15:00vv Ouvol DS 2 - V.C.Z. DS 2 DALFSEN
13 apr.17:00V.C.Z. DS 2 - vv Ouvol DS 1 ZUIDWOLDE DR

Sponsor

Verslagen van dit team