Bestuur en commissies

Bestuur (1e aanspreekpunt bestuur is het secretariaat)

Secretariaat:
Jetta Boer secretariaat@vcz-zuidwolde.nl

Penningmeester:
Jan de Vries penningmeester@vcz-zuidwolde.nl

Algemeen lid (notulen):
Lisanne Fledderus Lisanne_fledderus@live.nl

Algemeen lid:
Tinus Ruinemans ruinemans0@gmail.com

Algemeen lid (TC):
Dick Hein janniedickhein@gmail.com

Algemeen lid (ledenadministratie):
Theresia Onvlee ledenadministratie@vcz-zuidwolde.nl

Wedstrijdsecretariaat:
Roelco Huiskes roelcohuiskes@hotmail.com

Technische Commissie:
Wendy Rientjes (contactpersoon heren 1 en dames 3)
Jan Zandman (contactpersoon MC1)
Dick Hein (contactpersoon dames 2)
Benny Berendsen (contactpersoon MC2 en dames 1)
janniedickhein@gmail.com

Contactpersoon mini’s:
Jetta Boer secretariaat@vcz-zuidwolde.nl

Sponsorcommissie:
Alina Pekel, Ervin Baas en Richard Huberts sponsorcommissie@vcz-zuidwolde.nl

Jeugdcommissie:
Dorien Zandman en Sandra Berends dorienzandman@hotmail.com

Commissie Ledenwerving:
Muriel Daal en Jetta Boer secretariaat@vcz-zuidwolde.nl

Kersttoernooi commissie:
Dick Hein, Marco Troost, Marcel Meilof, Harry Berendsen en Benny Berendsen janniedickhein@gmail.com

Eindejaarstoernooi commissie:
Vera Hulzebos, Marit Ruinemans, Marlies van Goor en Dorien Zandman verahulzebos@hotmail.com

Actie commissie:
Theresia Onvlee, Miriam Streutker, Jacquelien van ’t Zand en Dyanne Onvlee ledenadministratie@vcz-zuidwolde.nl

Vertrouwenspersoon:
Muriel Daal muriel@wind.nu

Redactie website/Facebook/Instagram:
Marit Schoemaker info@vcz-zuidwolde.nl
Jetta Boer secretariaat@vcz-zuidwolde.nl

Webmaster:
Geert Bosscher webmaster@vcz-zuidwolde.nl