Bestuur en commissies

Bestuur VCZ
Voorzitter: Jacquelien van ’t Zand voorzitter@vcz-zuidwolde.nl
Vice-voorzitter: Muriel Daal
Secretariaat: Margaret Makaske secretariaat@vcz-zuidwolde.nl
Penningmeester: Ruben Schutte penningmeester@vcz-zuidwolde.nl
Ledenadministratie: Femke van Goor ledenadministratie@vcz-zuidwolde.nl
Algemeen lid: Wendy Lemstra

Wedstrijdsecretariaat 
Roelco Huiskes roelcohuiskes@hotmail.com

Vertrouwenspersoon 
Muriel Daal muriel@wind.nu

Technische Commissie
Dick Hein (contactpersoon dames 2, heren 1 en recreatie heren)
Bennie Berendsen (contactpersoon dames 1 en recreatie dames 1 en 2)
Manouk van Bree/Simone Pekel: (contactpersoon MB1, XB1, MC1 en mini’s) tc@vcz-zuidwolde.nl 

Mini-coördinator 
Elianne van Boven eliannevanboven@live.nl

Sponsorcommissie 
Alina Pekel, Ervin Baas, Richard Huberts en Jan Zandman sponsorcommissie@vcz-zuidwolde.nl

Jeugdcommissie
Elianne van Boven, Sandra Berends en Sacha Makaske eliannevanboven@live.nl

Commissie Ledenwerving
Muriel Daal, Jetta Boer, Sandra Berends en Sem van Dijk toernooi@vcz-zuidwolde.nl

Kersttoernooi commissie 
Dick Hein, Marco Troost, Marcel Meilof, Bennie Berendsen, Marleen Hessels en Sandra Berends janniedickhein@gmail.com

Eindejaarstoernooi commissie
Vera Hulzebos, Marit Ruinemans en Gerbrich Lemstra verahulzebos@hotmail.com

Actie commissie
Miriam Streutker en Dyanne Onvlee

Beachcommissie
Marcel Oosting, Bennie Berendsen en Gerbrich Lemstra

Redactie website/Facebook/Instagram
Marit Ruinemans, Jacquelien van ’t Zand, Jetta Boer en Dienke Dorland info@vcz-zuidwolde.nl

Webmaster 
Geert Bosscher webmaster@vcz-zuidwolde.nl